Álláshírdetés
Dánszentmiklós község Önkormányzata

DTKH Nonprofit Kft. gépjárművezető, rakodó és nehéz gépkezelő munkatársakat keres

A DTKH Nonprofit Kft. – hulladékgazdálkodással foglalkozó társaság - azonnali kezdéssel felvételre keres új munkatársakat az alábbi pozíciókra:

Hulladékgyűjtő gépjárművezető munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

·         C kategóriás jogosítvány

·         GKI kártya

·         Csoportvezetői tapasztalat

·         Megbízhatóság, önálló munkavégzés

·         Szenvedélybetegségektől mentes életmód

Munkavégzés helye: Izsák, Kecskemét, Cegléd, Monor, Nagykáta

Előnyt jelent:

·         Hulladékgyűjtő és szállító OKJ bizonyítvány

·         E kategóriás jogosítvány

·         Emelőgép kezelői bizonyítvány

Rakodói munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

·         Jó fizikai állóképesség

Nehéz gépkezelői munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

·         OKJ-s végzettség

Munkavégzés helye: Kecskemét

Jelentkezni lehet az   címre fényképes önéletrajzzal a pozíció és város nevének feltüntetésévél.

2017-11-03